Palaute & Yhteystiedot


Suomen IAP:n johtokunta vuonna 2022:


Anne Räisänen-Sokolowski (puheenjohtaja), anne.raisanen-sokolowski(at)hus.fi

Tanja Hakulinen (sihteeri), iap.finland(at)gmail.com

Jonas Kantonen (rahastonhoitaja), iap.finland.treasurer(at)gmail.com

Paula Vainio, paula.vainio(at)tyks.fi

Outi Lindgren, outi.lindgren(at)ppshp.fi

Lasse Nieminen lasse.nieminen(at)fimlab.fi

Tiia-Maria Kukkonen, tiia-maria.kukkonen(at)siunsote.fi

Tuomas Rauramaa, tuomas.rauramaa(at)uef.fi

Pekka Taimen (past president), pepeta(at)utu.fi

Timo Paavonen (asiantuntijajäsen), timo.paavonen(at)tuni.fi 


Ota yhteyttä/Contact


Alla olevalla lomakkeella saat yhteyden yhdistyksen sihteeriin.Voit myös antaa vinkkejä, mitä muuta näiltä sivuilta tulisi löytyä, esimerkiksi jokin tuleva koulutus, käytännöllinen linkki tai virheellisen tiedon korjaus. Pyrimme pitämään nettisivut mahdollisimman helppokäyttöisinä ja hyödyllisinä.

You can contact the secretary of the Finnish IAP with the form below. You can also tell about an upcoming conference you'd like to be advertised on this web page, or share a useful link.

Ota yhteyttä/Contact