Palaute & Yhteystiedot

Suomen IAP:n johtokunta vuonna 2018:

 

Elisa Lappi-Blanco (puheenjohtaja), p. 050 320 6264, elisa.lappi-blanco(at)ppshp.fi

Pekka Taimen (varapuheenjohtaja), pepeta(at)utu.fi

Jenni Kangaskokko (sihteeri), iap.finland(at)gmail.com

Taneli Mattila (rahastonhoitaja), iap.finland.treasurer(at)gmail.com

Vesa Kärjä, vesa.karja(at)kuh.fi

Kaisa Salmenkivi, kaisa.salmenkivi(at)hus.fi

Virva Pohjolainen, virva.pohjolainen(at)gmail.com

Marie Lavander-Jokinen, marie.lavander-jokinen(at)fimlab.fi

Teemu Tolonen (past president), teemu.tolonen(at)fimlab.fi

Timo Paavonen (asiantuntijajäsen), timo.paavonen(at)staff.uta.fi

 

 

 

 

 

 


 



 


 

 

 

Ota yhteyttä/Contact

Alla olevalla lomakkeella saat yhteyden yhdistyksen sihteeriin.Voit myös antaa vinkkejä, mitä muuta näiltä sivuilta tulisi löytyä, esimerkiksi jokin tuleva koulutus, käytännöllinen linkki tai virheellisen tiedon korjaus. Pyrimme pitämään nettisivut mahdollisimman helppokäyttöisinä ja hyödyllisinä.

You can contact the secretary of the IAP with the form below. You can also tell about an upcoming conference you'd like to be advertised on this web page, or share a useful link.