Palaute & Yhteystiedot

Suomen IAP:n johtokunta vuonna 2020:

 

Pekka Taimen (puheenjohtaja), pepeta(at)utu.fi

Anne Räisänen-Sokolowski (varapuheenjohtaja), anne.raisanen-sokolowski(at)hus.fi

Paula Vainio (sihteeri), iap.finland(at)gmail.com

Eva-Maria Talvitie (rahastonhoitaja), iap.finland.treasurer(at)gmail.com

Reijo Sironen, reijo.sironen(at)kuh.fi

Virva Pohjolainen, virva.pohjolainen(at)gmail.com

Marie Lavander-Jokinen, marie.lavander-jokinen(at)fimlab.fi

Anne Ahtikoski, anne.ahtikoski(at)ppshp.fi

Elisa Lappi-Blanco (past president), elisa.lappi-blanco(at)ppshp.fi

Timo Paavonen (asiantuntijajäsen), timo.paavonen(at)staff.uta.fi

 

 

 

 

 

 


 



 


 

 

 

Ota yhteyttä/Contact

Alla olevalla lomakkeella saat yhteyden yhdistyksen sihteeriin.Voit myös antaa vinkkejä, mitä muuta näiltä sivuilta tulisi löytyä, esimerkiksi jokin tuleva koulutus, käytännöllinen linkki tai virheellisen tiedon korjaus. Pyrimme pitämään nettisivut mahdollisimman helppokäyttöisinä ja hyödyllisinä.

You can contact the secretary of the Finnish IAP with the form below. You can also tell about an upcoming conference you'd like to be advertised on this web page, or share a useful link.